Moja marka dnia 12.10.19 r była gościnnie na pokazie mody i wydarzeniu organizowanym przez Blondie Part razem z butikiem PatiTi w Hotelu Quadrille Relais and Chateaux Gdynia

Bal charytatywny zorganizowany przez Annę Czarnowską, Paulinę Chylińską i  fundacje AŻ SOBIĘ ZAZDROSZCZĘ. Celem spotkania była zbiórka pieniędzy i nie tylko na oddział psychiatryczny w Gdańsku. Moja marka miała zaszczyt być jednym z partnerów tego wydarzenia i dodać cegiełkę do tego wydarzenia.

Dnia 15.05.2019 r odbyło się uroczyste otwarcie salonu Top Cosmetic  w Gdańsku – Oliwie na, które zostałam zaproszona i byłam jednym z partnerów tego wydarzenia:}

 Ostatnio miałam przyjemność pracować jako stylistka razem z moją marką MALcollection, przy sesji zdjęciowej do edytorialu (szczegóły niebawem)

Modelka – Anna Czarnowska

Foto – Agata Jabłońska

Stylist / designer – Katarzyna E.Bednarska / MALcollection

Hair / Bartek Szumiński

Mua / Olivia Pawlikowska

   Mój pierwszy  pokaz mody na Międzynarodowych Targach Urody AMBER EXPO 6-7.10.2018r

Mój pierwszy wywiad dla Oliwskiego Ratusza Kultury . Skarby Oliwian.

   Miałam okazje być partnerem podczas wyjatkowego wydarzenia jakim było prestiżowe otwarcie letniego sezonu 2018r. w Hotelu Haffner. Imprezie towarzyszyło pokaz dwóch znakomitych projektantek Lidi Kality oraz Patrycja Blender biżuteria autorska. Na zdjęciu projektantka LIDIA KALITA z modelkami oraz PAULINA MARWIŃSKA rzecznik prasowy Hotelu Haffner i właściciel Agencji Marketingowej MAARWIN.

Moja  marka  pojawiła się na specjalnie przygotowanej – kobiecej strefie – podczas Akademii Golfa-Pomorskiego Klubu Biznesu w Tokarach – maj 2018r.

Aktualizuję...
  • Brak produktów w koszyku.